Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehezebb lesz később ez a szak?

Nehezebb lesz később ez a szak?

Figyelt kérdés
Föci tanár szakra járok, első félév, igen, jóval bővebb, mint a középiskolai anyag, de a nagy része nem újdonság, abszolút emészthető, tanulható. Nyilván nincs sok tapasztalatom, de érni fognak meglepetések a félévek során? Engem ijesztgettek, hogy már az elején elég kemény lesz. Igaz, azért napról napra átnézem a jegyzeteket, amit a tanárok átküldenek.
2022. szept. 25. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Földtanban vannak egyedül húzós részek, már most, az tény.
2022. szept. 25. 14:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a másik szak, mert az sem mindegy?
2022. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves kettes! Történelem. 3 honapja ezeket a kérdéseket teszi fel..először nem tudta eldonteni jelentkezzen e aztan nem akart beiratkozni..
2022. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Tévedsz. Tesi a másik szakom. Én még nem is hallottam olyanról, hogy valaki a törit veszi fel a föci mellé. De biztos van ilyen...
2022. szept. 25. 14:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, mondjuk a tesi az tényleg brutális, jó kis anatómia... :D
2022. szept. 25. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:
4. Gyerekem osztályfőnöke töri-föci szakos tanár.
2022. szept. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!