Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 27evesen el lehet munka...

27evesen el lehet munka mellett vegezni egy mernoki szakot levelezoin?

Figyelt kérdés
Vagy ez kb eselytelen??
2022. szept. 29. 20:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kemény lesz, de igen, el lehet.
2022. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Persze.
2022. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen munkát csinálsz. Én eljátszottam a gondolattal, hogy a radiológusi vagy nukleáris medicina szakvizsga után belevágnék egy biomérnöki BSc-be levelezőn, hogy komplexebb átlátást szerezzek. De szakorvosként már lenne egy jó alapom biofizikából, úgyhogy az is számít, mennyire kezdenéd a nulláról.
2022. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Villanyszerelokent(eon)
2022. szept. 30. 03:51
 5/23 Kólauborkával ***** válasza:

Elvileg ott az üres időkben még tanulni is lesz időd, tehát hajrá, ha a kényelmedből is áldozol fel valamennyit, akkor menni fog.

Kell tanulni azért sokat, ha villamosmérnökire gondolsz.

2022. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Elvileg a ceg is tamogat, bar nem tudom ez hogy mukodik itt, utana kerdezek!!!
2022. szept. 30. 10:05
 7/23 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, én is munka mellett csinálom levelező, nagyon sokan abbahagyták mert nem ment munka mellett. Emlékszel még milyen volt az érettségi? Lesz olyan tantárgy ami nehezebb lesz mint az egész érettségi volt minden vizsgával együtt. Matematika, Mechanika, Elektrotechnika, nálunk ezek a fő szórótárgyak, matek mecha 3-3 félév ha nem buksz. Sokan tologatják maguk előtt mert nem sikerült. Ha most lennék az egyetem előtt és tudnám előre milyen lesz, kizárt hogy jelentkeznék, inkább még 2 technikus szakma, nincs annyi cumi.
2022. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Technikummal semmire nem megyek, így mindenképp megpróbálom
2022. szept. 30. 19:04
 9/23 anonim ***** válasza:
Miért nem mész semmire? Vállalkozni kell hidd el jóval többet kereshetsz mint mérnökként
2022. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem erdekel a fizikai melo
2022. okt. 1. 02:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!