Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valakinek a konfliktuskezelése a másik elkussoltatása?

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Évezredek óta bevált.

Mit erőlködjön észérvekkel, ha megy erővel.

Mondják úgy is, hogy "az erősebb kutya paszik".

Hogy ideje volna már civilizált ember módjára viselkedni egymással?

Hja kérlek, ahhoz intelligencia is kellene.

2022. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alap.
2022. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az erősebb kutya b.szik, a világon mindenhol
2022. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mire értitek ezt a kutyásat?:D Ez egy mondás? Sosem hallottam még róla.
2022. okt. 1. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Az erősebb kutyának semmi köze a kérdező által feltett kérdéshez.

Inkább arról van szó, hogy az illető pont olyan családban nőtt fel, ahol ez volt a norma, anyuci vagy apuci (vagy nagymama, nagypapa) vitte a prímet a családban és senkinek nem lehetett ellenvéleménye, tehát ő ugyanezt a mintát vette magára.

Agresszív szülőnek általában agresszív gyereke van. Van aki verbálisan agresszív, van aki tettleg is.

Az idevágó szólás vagy közmondás inkább az "az alma nem esik messze a fájától".

Nálunk is volt ilyen személy a családban, nálunk sem lehetett senkinek tőle eltérő véleménye, mert ő azt rögtön a személye elleni támadásnak, árulásnak fogta fel és leordította a fejedet. De valahogy én tőle vagy miatta éppen az ellenkezőjét tanultam meg.

2022. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alain Delon ***** válasza:
Az ilyennek elég rossz élete lehet, mert nem mer szembesülni a számára kellemetlen valósággal.
2022. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mindig kussoltat. Általában a másik degradálása az eszköze, az, hogy hülye és bolond vagyok, azt szinte mindig megkapom, innen határ a csillagos ég. Örülök, ha megúszom egy szimpla hülyézéssel.
2022. okt. 29. 19:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Erről van szó, írhatsz privátot, ha beszélni szeretnél róla.
2022. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem hülyének és mulyának nevezett és leordította a fejemet akkor is, ha nem találtam meg elég gyorsan a 10-es kulcsot a szerszámosládában... :)
2022. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!