Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az jó, ha mindig azt tanulom,...

Az jó, ha mindig azt tanulom, ami holnap lesz órám?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mert így friss a tudás, ha esetleg számonkérik jobban fel tudod idézni, mint a sok napost.
2022. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha kis dolgozatról,felelésről van szó,akkor szerintem jó.


Nagyon dolgozatoknál (pl .:Témazárók ) szerintem egy héttel előtte kezd el tanulni. Mármint minden nap egy kicsit,hogy előtte lévő napkn csak ismételni kelljen.


Legalábbis nekem ez vált be.

2022. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírod, minden nap nézd át, tanuld meg az aznap feladottat, aztán olvasd át (újra) hogy HOLNAP mit fognak számonkérni. Kétszeri olvasásra talán jobban rögzül.
2022. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A jó tanulók mindig azt tanulják át, ami aznap volt órán. Még friss az élmény.
2022. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig így csináltam, soha eszembe se jutott az aznapit olvasni. 12 évig kitűnő voltam. Szóval működhet.
2022. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze egy témazáróra jobban tanulok, de ha a tanár az óra előtt kérdez akkor csak az előtt a nap előtt
2022. okt. 4. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim eleve úgy vezették be, hogy amit aznap feladtak, meg kell tanulnom. A másnapi órarend alapján pedig ismételni, frissíteni. Így megmaradt a tudás, volt idő elmélyíteni.
2022. okt. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!