Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz, hogy 10. osztályban még...

Gáz, hogy 10. osztályban még mindig a mamámmal tanulom a kémiát?

Figyelt kérdés
16 éves, gimnazista fiú vagyok és a kémia nem az erősségem, úgyhogy 7. osztály óta a mamámmal tanulom. Ő vegyészmérnök tehát keni vágja ezt a tantárgyat. Hogyha nem tanulnék vele, biztos nem lennék 5-ös belőle. Szerintetek gáz és már önállósódnom kéne vagy más is szokott így csinálni?

2021. szept. 26. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
99%

Nem gáz. Sőt! Legalább nem kell különtanárt fizetni.

A segítség nem szégyen. A lustaság az.

2021. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes. Ha az ember a maximumot ki akarja hozni magából, akkor

minden segítséget igénybe kell vennie.

A bátyám orvostanhallgató volt, biológiából, kémiából és fizikából segített engem és a húgomat.

A nővérem angolt tanult, gyakorolt velünk.

Apám az irodalmat és a történelmet.

Abszolút természetes. Még egyetemista korodban is!

2021. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagy dolog! Én büszke lennék a mamámra, ha ilyeneket tudna! Nagyon menő mama lehet :))))
2021. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy! Irigyellek :) Nekem is jól jönne egy vegyészmérnök rokon, aki segítene felturbózni a tudásomat kémiából.
2021. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbik lányomat gimiben kémiára az orvostan hallgató nővére tanította, korrepetálta.
2021. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még egy vegyészmérnökkel sem tudnám megérteni. Le a kalappal előtted.
2021. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Nem. Én egyetemen az analízist tanultam az édesanyámmal. Az algebrát meg a feleségemmel.
2021. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!