Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE IK - Programtervező...

ELTE IK - Programtervező informatikus szak: Abban az esetben, ha egy tárgy követelményrendszerében benne van, hogy az előadások 2/3-án személyesen részt kell venni, akkor ez alól felmentést ad a “Felmentés a kötelező előadáslátogatás alól” kérvény?

Figyelt kérdés
Hülye kérdésnek tűnhet, de elbizonytalanodtam. Ez a kérvény csak felsőbb évesek számàra elérhető, és 4.0ás kreditindextől igényelhető. Ha megigényeltem a kérvényt és jóvá is hagyták, akkor fogok vizsgajegyet kapni akkor is, ha nem járok be előadásokra?

2022. okt. 12. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen fogsz, miután levizsgáztál, mert a felmentés az előadás látogatása alól nem mentesít a vizsga alól is. Ez csak egy bónusz, mert a 4.0 kreditindex azt jelenti, hogy jó tanuló vagy (az én időmben 2,1-re már ösztöndíjat adtak), meg tudod tanulni önállóan, így nincs szükséged arra, hogy elmagyarázzák. Aki meg ezt nem éri el, az hallgassa meg az előadást, mert azért van, hogy megtanuld az anyagot.
2022. okt. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1. írja.
2022. okt. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2022. okt. 15. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!