Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg a műzsaki...

Mennyire éri meg a műzsaki informatikus szakma után egy heggesztő szakmát megcsinálni?

Figyelt kérdés
Nemrég érettségiztem és van még 1 évem hátra, a szakma. Viszont rájöttem hogy lehet nem nekem való ez a szakma és itthon hobbiból "próbálkozok :D" hegeszteni és érdekel is ezért gondolkodtam el rajta.Nyilván tudom, hogy a kettőnek nem sok köze van egymáshoz :,)

2022. aug. 27. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod csinálni az egyiket és akarod a másikat, akkor sok értelme van, igen. De nem azért, mert támogatja egymást a két szakma, hanem mert nem akarod csinálni, amit most tanulsz. Azért fejezd be, ha tudod, enni nem kér, és még jól jöhet a jövőben, ha van.
2022. aug. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ezt is fontos tudni is meg elvégezni is, én is úgy jártam, hogy nagy kezdeti lelkesedéssel mentem annak idején ilyen okj programozó szakra, aztán mivel főleg pénzügyi meg vállalati nyilvántartó idiótaságokat kellett csinálni, mert a piac 90%-a szerintük abból áll, rendesen meggyűlöltem, be se jártam, nem végeztem el. Azért mostanában, ahogy Max for Live használatával terjesztem ki jelenlegi birodalmam határait, egészen jól jön, hogy spontán vágom, ki kivel van.
2022. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!