Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért jó az sni-seknek, és a...

Miért jó az sni-seknek, és a nem sni-seknek az integráció az oktatásban? Pl., ha van egy erős diszes diák, vagy adhd-s, autista... Stb... Nekik, személy szerint miért jó, hogy a többségi iskolákban tanulhatnak?

Figyelt kérdés
És miért jó ez a nem sni-seknek, hogy sni-sekkel tanulhatnak együtt?

2022. okt. 25. 15:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező: borzasztó, hogy te valószínűleg tanár vagy ezzel a személyiséggel. Borzasztó, de sajnos nem kivétel: kb. a tanárok felét le kellene cserélni egy jól működő oktatáshoz.
2023. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tanár, de a gyermekeim olyan osztályba járnak, ahol vannak sni gyerekek.

Most filózunk, hova kéne átírassuk az egyiket, mert egy adhd-s gyerektől féltem a testi, pszichés épségét.

Szülei, olyanok, amilyenek. Mindenki kínlódik.

2023. jan. 18. 11:19
 23/25 A kérdező kommentje:
Az kitűnik, hogy mindig a környezet hibás az érintettek" szerint, és ők csak sajnálni valók. Egyoldalú sz. rság az integráció. Ez a jelen véleményem. És olyanok sajnálkoznak ezen, akiknek semmi közük nincs ehhez, pusztán azért, mert plSimi, és családja szegény nem tehet erről. Mi sem tehetünk erről, hogy nem vagyunk adhdsok, autisták... Stb. Szerintem nem minden gyerek integralható. A tanároknak pedig egy szívás.
2023. jan. 18. 11:25
 24/25 anonim ***** válasza:
74%

20-as, 19-es vagyok: Szörnyen szomorú és téged minősít csak, hogy én áldoztam arra az időmből, hogy elolvassam a kommentjeidet, a többi kommentet, meg a linket, amire reagáltál, de te nem vagy képes elolvasni az én kommentemet, mert "beleolvasgatsz", de azalapján csak hülyeség lehet (mert amit te mondasz, az nyilván úgy van és csak szentírás lehet). Én a te előző kommentedet fordítottam meg úgy, hogy miért is nem tud egy szülő átképződni, amit te mondtál, hiszen azt mondtad, hogy akkor mindenki tanulja ki és tanítsa a gyerekét vagy másét, én ezt megfordítottam, hogy miért is nem egyszerű ez, de ez meg rögtön nem tetszik neked, persze el sem olvastad, hogy értelmezhesd, amit írtam. Ennyit erről.


Azért ez a kommented is azt mutatja, hogy azért nálad sem minden százas, ha felnőtt emberként csak erre a szintre tudtál eljutni, és most megint egy teljesen objektíven leírt cikkből kiragadott gyerek családját minősítgeted, aki egyébként nem . Ha értelmezted volna a cikket, akkor kiderült volna számodra, hogy rengetegszer volt az a probléma, hogy semmilyen segítséget nem kapott, mindent magának kellett kitalálnia, megoldania, a felajánlott segítséget nem fogadták az iskolák szívesen, és amúgy folyamatosan kirakni próbálták.


A cikk írója meg egyszer nem szidta a tanárokat, nem írta, hogy "inkompetensek, bénák," ezeket a jelzőket már te találod ki hozzá. Higgadj már le, újra csak ezt tudom mondani. Ha meg nem tudsz lehiggadni, akkor meg ahelyett, hogy itt vezeted le a stresszt, akkor már holnaptól vidd másik iskolába a gyerekeidet, tekintve, hogy rendszerszintű változást nem a gyakorin fogsz tudni előidézni. Ez a helyzet mindenkinek egy szívás, ahogy írtam az előző kommentemben is, itt mindegyik fél vesztes, de nyilván nem tudod, mert nem olvastad el, gondolom ezt sem fogod, úgyhogy a továbbiakban már hagylak magadban hisztizni.

2023. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 NTBS ***** válasza:
Semmire sem jó, igazából.
2023. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!