Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnázium? Tanulás? Stb lent

Gimnázium? Tanulás? Stb lent

Figyelt kérdés

Szóval hello mindenki!

Azért írok ide mert igazából nem tudok kitől tanácsot kérni és ez egy jó ötletnek tűnt.

Az van hogy nemrég lettem gimis szeptembertől) és káosz minden. Eleve nehéz nekem beilleszkedni új közegbe, a változásokat is nehezen bírom és a tanulás se egyszerű. Egyszerűen egyfolytában fáradt vagyok (ez már régebb is így volt) és nincs energiám semmihez. De tényleg. Mindig a nap/hét végét várom. Általánosban 4-es, 5-ös tanuló voltam, most 2-es, 3-mas vagyok. Egyszerűen úgyérzem lemaradtam és több is az anyag. Tehát reggel felkelek 6-kor, beérek 8-ra a suliba, délután 2 vagy 3-kor vége van, hazamegyek, és egyszerűen nincs erőm semmihez. Valami ötlet, tipp, bármi?:(


2022. okt. 25. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Sportolni kell.

El kell azon is gondolkodni, hogy nem túl erős-e ez az iskola neked.

2022. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menjen sportolni, ha így is alig tudja tartani a lépést a tanulással? :D Akkor még kevesebbet fog tanulni és még kevesebb ereje lesz. Max hobbiból sportolj, menj sétálni vagy futni, de nem edzésként.

Másrészt ha nagyon fáradékony vagy, annak egészségügyi okai is lehetnek. De nem kell megijedni attól se, ha picit visszaesik a teljesítményed, gimiseknél ez előfordul az elején.

2022. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!