Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz vagy tanító szak a...

Földrajz vagy tanító szak a könnyebb szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom, kinek mi. De úgy nagy általánosságban melyiket könnyebb elvégezni?
2022. okt. 28. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

A földrajzot.


Tanító szakon lehet szenvedni szolmizálással, énekléssel, furulyázással, kismillió hülyeséggel tudják szivatni az embert.

Volt barátnőm annak tanult, és láttam mennyi baromságot kell csinálnia.

Míg a földrajz... hát az csak földrajz.

2022. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Földrajzról annyit hallottam, hogy kemény a földtan tárgy, rengeteg a matek, fizika, kémia is, statisztika, közgazdaságtan.
2022. okt. 28. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a szak tantervét, és egyből tisztább képet kapsz, és nem az alapján kell ítélned hogy mit hallottál...


Én mérnökinformatikusit végeztem, és a kémián kívül ezt mind tanultam. Nem haltam bele, annyi hogy szorgalmi időszakban minden nap tanultam 2-3 órát. Bőven elég volt hogy mindent teljesítsek.

2022. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, mert nyilvános az egyetemi jegyzet is.
2022. okt. 28. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Földrajz nehezebb. Én nem arra jártam, de a csoporttársaim igen, kb minden héten dolgozatot irtak, magolninkellett állandóan hogy mi hol van, reszeltekbemenően, ne ilyen Európa térképet kepzelj el :D meg még sok más, kőzetek magolasa stb.
2022. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Ja, olyanról hallottam, hogy konkrétan halál pontosan be kell rajzolni minden hegyvonulatot, várost, tavat.
2022. nov. 2. 13:02
 7/7 NTBS ***** válasza:
Történelem Földrajz szakot végeztem anno. Igen sok tanulni való volt. De józan ésszel sok minden ment.
2022. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!