Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki épitészmérnöknek tanul,...

Aki épitészmérnöknek tanul, mi lesz a munkája ha a végez a tanulással?

Figyelt kérdés
mondták nekem, hogy ez nem egy kifejezett szakma, hanem ezt kitanulod és utána vannak ezen belül szakmák. ha ez így van, akkor milyen munkakörök vannak, ha nem így van akkor, ez hogyan működik?
2022. okt. 30. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Épületeket tervez, építésvezető lesz, stb.
2022. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Tesóm párja ugyan ez és építkezéseken dolgozik.
2022. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazottként tervez, ahol sok helyen még csak be sem jelentik rendesen ahogy olvasgatom, és okosba fizetnek. Tervező magánvállalkozóként már jobb, csak ahhoz pénz kell, idő a jogosultságokat meg szerezni és hasonlóak. Nem lesz belőle 26 évesen korára mondjuk jo pénz.


Másik oldal a kivitelezés. Építéshelyi munka. Munkások , alvállalkozók vezetése irányítása. Nah ez nem igazán napi 8 órás munka sok helyen. Elég sok időt elvisz.


Ha már mérnöki terület akkor az építész-építő mérnökinél sztem van sokkal jobb választás is. Mondom ezt úgy, hogy sajnos anno én is ezt választottam.

2022. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az biztos, hogy kevésbé művészi, mint ahogx eladják
2022. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!