Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten vajon van e rá...

Budapesten vajon van e rá meglátásotok hogy évközbe átlehet e iratkozni másik estis vagy levelező tagozatra ahol van Felnőtt képzésre lehetőség ahol érettségivel foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Azért érdeklődtem elsősorba ha valakit megbuktatnak vagy elküldenek az iskolából akár elbocsájtás során akár kiiratkozás szempontjából ha tudtok válaszolni kérném szépen a relatív megoldásotokat a témával kapcsolatosan

Minden lehetséges válaszotokat elolvasom és értékelem ha úgy van

Most egyenlőre döntésképtelen vagyok a karrierem szempontjából hogy hogyan folytatódjanak a tanulmányaim mert most nem nagyon alakul jól az életem.



2022. okt. 31. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden további nélkül átvesznek estire, de a pontos menetét nem tudom
2022. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiszta, hogy nappalirol szeretnel estire menni, vagy estirol estire. En mindkettot megcsinaltam. Eloszor nappalirol mentem estire, de en evvegen csinaltam, nem evkozben. Majd az elso estis sulit, amit kivalasztottam, nem szerettem, igy atmentem egy masik suliba, szinten estire, de azt is evvegen. Nem biztos, hogy lehetseges evkozben atmenni. Szerintem valassz ki egy par iskolat es ird meg a kerdeseid a titkarsagnak. Sok sikert.
2022. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!