Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyatáborban csak a...

Egyetemi gólyatáborban csak a saját szakodról vannak ott emberek, vagy az egész egyetemről?

Figyelt kérdés
Én jövőre kezdek remélhetőleg óvódapedagógus szakon, és érdekelne, hogy csak ők lesznek egy ilyen táborban vagy esetleg másik szakról is lehetnek?
2022. nov. 4. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában kari vagy összegyetemi vagy alap/mesterszak szerinti bontás van.

Pl csak BTKsok/minden gólya az egyetemről/minden alapszakos gólya és külön más időpontban minden mesterszakos gólya.



Segítene, ha megadnád az egyetem nevét.

2022. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja de az eredeti kérdésre válaszolva: gyakorlatilag kizárt, hogy csak a te szakodról legyenek ott emberek. Előfordulhat, ha senki más nem jön, vagy valami nagyon kis létszámú egyetemre jelentkezel, de azért nem ez a jellemző. Minimum a kar többi szakjának gólyái jönnek.
2022. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk Győrben össze-vissza volt. Gépészmérnök, Jogász, Járműmérnök, logisztikai mérnök, sportszakos, ápoló stb... . Nem tudom, máshol lehet máshogy van, bár nem hiszem. De volt olyan nap mikor külön programok is voltak szakonként egy körbevezetés erejéig és elmondtak 1-2 hasznos dolgot a szakokról. Szerintem nagy az esély szerintem, hogy ti is vegyesen lesztek, de nyilván akad majd pár ember a te szakodról is.
2022. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!