Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elektronikai technikusi...

Elektronikai technikusi végzettség mellé megéri villanyszerelőnek tanulni?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy gyengeáramú elektronikai technikusi végzettségem, amivel nem tudtam elhelyezkedni sehol. Jelenlegi munkahelyemen gépkezelőként dolgozok, de az itteni elektromos karbantartóktól megtudtam hogy többségük villanyszerelő. Így arra gondoltam megtanulnám ezt a szakmát is hátha így átvennének a karbantartókhoz, illetve a jövőben is bárhol hasznos lehet, viszont itt Gyk-n sok helyen olvastam hogy mostanába nem éri meg villanyszerelőnek tanuli, mert már sok van belőlük. Mi a véleményetek?


Válaszokat előre is köszönöm!



2022. nov. 5. 04:42
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Dehogynem, az egy jó szakma! És vállalkozást is tudsz indítani vele
2022. nov. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Pontosabban: Sok helyre írta egy mániás, hogy sok a villanyszerelő már.
2022. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom kibukott a suliból és irigységből írta xdxd
2022. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem én irtam, de azért van benne valami.
2022. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2022. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha karbantartó akarsz lenni, akkor szükséges. Egyébként azt nem tudom, hogy megéri-e, azt meg főleg nem tudom, hogy neked megéri-e.
2022. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!