Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van aki otthagyta az egyeteme...

Van aki otthagyta az egyeteme és megbánta?

Figyelt kérdés
Gépészmérnökit hagytam ott az első félévben mert nehéz volt. Már megbántam inkább magántanárhoz kellett volna járni.
2022. nov. 6. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én megbántam, de nem azt, hogy otthagytam azt a szakot, hanem hogy abbahagytam a tanulást és hagytam, hogy egy színvonaltalan, elavult képzés, aminek mára csak a neve nagy, eltántorítson az élethosszig tartó fejlődéstől.


Új szakot és új intézményt választottam, életem legjobb döntése volt lelépni a korábbi helyről.

2022. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt bántam meg, hogy elsőre rosszul választottam. Elment rá 2 évem, a volt osztálytársaim idén diplomáznak én meg sehol se tartok még.

Azt hogy otthagytam nem bánom, nem lett volna belőlem semmi azzal a diplomával.

2022. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!