Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbántad, hogy otthagytad az...

Megbántad, hogy otthagytad az egyetemet? Miért döntöttél úgy?

Figyelt kérdés
Ha tehetnéd visszacsinálnád, máshogy döntenél?

2020. szept. 10. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bántam meg, hogy nem hagytam ott.
2020. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg, hogy otthagytam. Azt bántam meg, hogy egyáltalán elkezdtem (nappalison voltam). Mióta otthagytam rendeződött az életem, jó állásom van jó fizetéssel. Nincs stressz, kilátástalanság, hogy mikor végzek vagy egyáltalán elvégzem-e az egyetemet. A szivatások és egyebek sem hiányoznak. Nem kizárt, hogy egyszer még visszamegyek és levelezőn szerzek egy diplomát, de belátható időn belül nem tervezem.
2020. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem életem legjobb döntése volt hogy otthagytam az egyetemet és a 19 évesen szerzett ősz hajszálamtól is megszabadultam
2020. szept. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Otthagytam megbántam

22f

2022. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemet hagytátok ott?

Én a Semmelweis ETK-t, mert nem tetszett a szak és rájöttem, hogy orvos szeretnék lenni. Így most oda készülök.

2022. nov. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!