Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg meg kell írnom a...

Tényleg meg kell írnom a dolgozatokat akkor is, ha teljes felmentésem van matekból és fizikából?

Figyelt kérdés
Esti gimiben járok, ahol azt mondták, jelen kell lennem a matekórákon és meg kell írnom a dolgozatokat is, csak jegyet nem kapok rájuk. Tavaly nem jártam be órákra, a matekdogákat se írtam meg, nem volt belőle gond, ezévtől viszont az új igazgató azt mondta, ez így szabályos. Tényleg így van? Sok értelmét nem látom ennek, ha nem osztályoznak belőle, főleg, hogy kb 5. osztályos szintű matektudásom van, tehát egyáltalán nem tudom a felsős anyagot, a fogalmakat sem. Nagyon régóta nem kellett matekoznom, hatodiktól kezdve fel voltam mentve. Emlékeim szerint akkor fejlesztőórákra jártam helyette, de estin ugye ez nincs már. De mégis hogy írjak meg egy középiskolai feladatlapot így, még akkor is, ha nincs tétje?

2022. nov. 7. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
gimibe*
2022. nov. 7. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha diszkalkulia miatt fel vagy mentve, akkor szerintem nem kell megírnod a dolgozatokat, ez milyen hülyeség már? Nem is tudnád megírni. Szerintem csak szivat.
2022. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, ezért ma megbeszélem a matektanárral. Előző évben nem volt ilyen egyáltalán.
2022. nov. 8. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben 9.-től fel voltam mentve matekból, az igazgató meg matektanár azt mondta, hogy szabályzat van arra, hogy attól még, hogy felmentésem van, meg kell nekem is írni, csak nem osztályozhatja le a tanár. Fogalmam sincs, van-e tényleg ilyen. Végül egyszer se íratta meg velem a tanár, mert tényleg semmi értelme.
2022. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
100%
Ez a felmentést alátámasztó döntésen kell legyen leírva. Egészen pontosan az, hogy az órákon mennyire kell jelen legyél.
2022. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!