Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Konzulensfelkérő levélben...

Konzulensfelkérő levélben (szakdolgozathoz) miknek kell hivatalosan benne lenniük? Vagy milyen szempontok jók, ha vannak benne?

Figyelt kérdés

1. Köszönés.

2. Mi célból írok..

3. Mi a témám és hogyan szeretném megvalósítani...vaaagy?


2022. nov. 14. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy első körben írtam neki, hogy van-e lehetőség nála XY témából írni, ha igen, akkor van-e lehetőség egy konzultációra a pontosítás miatt. Ott 15-20 percben átbeszéltük, amit kellett, és írtam neki egy felkérő levelet, hogy a tegnapi konzultációra hivatkozva szeretnék nála írni, ekkor és ekkor lenne a leadás tervezett ideje, és ez lenne a téma. Így elfogadták, teljesen egyértelmű.
2022. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is nagyjából ezeket írtam, hogy ki vagyok, melyik óráról ismerem, és tudom, hogy hozzátartozik a terület, amiből írni szeretnék. Nekem már konkrét címem volt, csak azt írtam le, de tudom, hogy más csak egy kisebb területet írt, és utána együtt szűkítették le egy címre.
2022. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!