Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lesz nehéz az ágazati...

Mennyire lesz nehéz az ágazati alapvizsga?

Figyelt kérdés
Gépészetet tanulok. Most év végén fogok ágazati alapviszgát tenni. Tudtommal minden iskolában más feladatok vannak benne, de érdekelne, hogy mennyire lesz is lesz nehéz.Egyébként nem vagyok rossz tanuló. Egy erős 3-as-4-es. Nagyon izgulok már most. Többen mondták, hogy nem nehéz átmenni rajta és ismerek 1-2 olyan 2-es tanulót is, aki simán továbbment. Ez lenne az első vizsgám, még felvitelit sem írtam 8.-ban. Legfőképp a mostani 11.-esek tapasztalata érdekelne, de nyilván várom mindenkitől a tanácsokat.

2022. nov. 16. 18:36
 1/3 anonim válasza:
Szia!Az ágazati alapvizsga egyeltalán nem lesz nehéz. Ha jófej az osztályfőnököd, vizsga előtt hetekig ugyanazokat a vizsgafeladatokat fogjátok csinálni:D Mi is kb 3 hétig csináltuk a vizsgafeladatokat,így nagyon hamar megvolt mindenkinek. Hidd el, ha segíteni fognak. Persze ha rendes osztályfőnököd van
2022. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én visszasírom az összes szakmai vizsgámat. Az egyetemen annyit szívok, hogy csak na. Szóval, no para.
2022. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért tanulok rá ezerrel! :)
2022. nov. 22. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!