Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a konzulenst...

Hogy vegyem rá a konzulenst hogy olvassa el a szakdogát?

Figyelt kérdés

Heti szinten elvárja az online komzultációt, amiről megköveteli a videó felvétel készítését. Konkrétan egyszer nem olvasta még el csak folyamatosan rinyál hogy "rossz helyre helyeztem a hangsúlyt" (bármit is jelentsen?)

A konzultációk abból állnak, hogy megnyitja a szakdogát leteker 4-5 oldalt, kiragad 1-2 mondatot és sivítozik, hogy miért ezt írtam és miért ide és ez meg ez mit jelent amit a következő mondat szószerint magyaráz?! már attól félek, hogy a végő osztályzásnál sem fogja elolvasni! Mit tegyek?



2022. nov. 30. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A végső osztályzás már maga a szakdolgozat jegye, vagy van valamilyen azt megelőző projekttárgy, köztes beadás? Csak hogy van-e esélyed megtudni, hogy a konzultáción ilyen vagy az értékelésnél is. Egyébként szerintem egy egyenes, de nagyon udvarias emailt megér, hogy valahogy megpróbáld lekommunikálni, hogy úgy érzed nem olvassa egyben, pedig az sok kérdését megválaszolná. Vagy végső esetben a váltás opció lehet.
2022. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld pacsi. Egyébként egy volt tanár aki a végső jegyeknél nagyon felfelé kerekített és ezt nem is csinálta. Jelenleg nincs vele más projektem. Lehet sajnos igazad lesz a váltással.
2022. nov. 30. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!