Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemem egyik professzorá...

Az egyetemem egyik professzorát felkerestem egy szakdolgozat témajavaslatával, de megosztotta mindenkivel egy előadáson, mint szabad téma. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Előre leszögeztem, hogy én szeretném elvinni a témát, de mivel rangsor van az egyetemünkön, így más ha szeretné elveheti előttem, mivel csak 26. vagyok a rangsorban. Ilyenkor mit tudnék tenni? Köszönöm, ha segítetek.

2022. nov. 30. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress B tervet.
2022. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs semmi esélyem visszaszerezni a saját ötletem?
2022. dec. 1. 06:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa az olyan egyetem, ahol ugyanazt a szakdolgozati témát csak egy hallgató választhatja. Egészen biztos vagy abban, hogy ha más ezt választja, akkor te már nem választhatod? Ettől függetlenül az ellen semmit nem tehetsz, hogyha más is lecsap egy meghirdetett témára.
2022. dec. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!