Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindegyik tanári szakpár...

Mindegyik tanári szakpár szopatós?

Figyelt kérdés
Például, ha egy könytárosit, etikát választ az ember az értelmesebb szakja mellé, amit legjobban szeret, akkor is nagyon nehéz?
2022. dec. 1. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
A tanári szakpár semelyik esetben nem szopatós. Mért lenne az? Egyetem, nyilván, nem általános iskola, de azon belül még a könnyebben elvégezhetőbbek közé tartozik.
2022. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
1. Rálátásod sincs a dologra, csak írsz hülyeséget.
2022. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Értelmes szak mellé normális ember nem választ etikát vagy könyvtárt, mert teljesen értelmetlen és piacképtelen szakok és tanulni viszont ezeket sem könnyű.
2022. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés stílusát tekintve, remélem, nem fogsz tanítani.
2022. dec. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnehezebb szak az, ami nem erdekel egyaltalan, es amihez semmi kozod nincsen, es soha nem is volt. Melyik szak az, amit a legjobban szeretsz, ami szerinted "ertelmesebb"?
2022. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kettes,. maga honnan merészeli venni magának azt az arcátlan és ostoba bátorságot, hogy kijelentse, hogy egy névtelen idegennek mire van és mire nincs rálátása?! De hogy maga nem vett részt tanárképzésben, az a válasza stílusából leszűrve biztos! De ha mégis, és nehéznek találja, hát akkor komoly bajok vannak a tanulási képességeivel, és számoljon vele, hogy adottságok híján nem fogja tudni elvégezni!
2022. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
6. Elvégeztem kiváló eredménnyel, van rálátásom a dologra. Ne ossza az észt, mert így is kevés jutott magának.
2022. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kiváló eredménnyel végezte el (vajon melyik egyetem melyik szakát?), akkor nem állíthatja, hogy nehéz, ugyanis nem nehéz. Hanem reális és normális! De aki ennyire rosszindulatú bunkó, hogy képes gyakorikérdéseken nemlétező intelligenciatesztet kiértékelni, annak nincs helye iskolában!
2022. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Mit szívott, adjon már nekem is belőle!
2022. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!