Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Legyen 1 óra igazolatlanom?...

Legyen 1 óra igazolatlanom? Vagy elhasználjak egy szülői igazolást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak egyetlen óráról van szó, akár el is kérezkedhetsz, csak valami pofás indokot kell (ki)találni. Szülői igazolást biztosan nem használnék el egyetlen óráért, azt akkor érdemes, ha egész nap nem mész suliba. Amúgy megy 1 szem igazolatlan órának még semmiféle negatív következménye nem lehet.
2010. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mi sulinkban 1, azaz EGY darab igazolatlanért írtak levelet a szülőnek. A levélben bennevolt, hogy három igazolatlan után írnak ilyen levelet...
2010. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mi iskolánkban is 1 után írtak levelet
2010. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mivel szóba jött a szülői igazolás is, feltételezem, hogy a kérdezőnek tudnak a szülei a dologról, így nem sok galibát okozna egy ilyen levél.
2010. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi számít következménynek...

Nálunk ez van/volt: 5 óra hiányzás, szülőnek levél és beírás, 10 óra hiányzás után osztályfőnöki, 20 óra után igazgatói.30 óra igazolatlan túllépésénél kirúgás.

De nekem igazából egy igazgatói semmit nem jelentett,az csak egy beírás, a továbbtanulásban semmi jelentősége nincs, szóval én mindig "kihasználtam" az igazolatlanokat, hogy ne kelljen mindig orvoshoz rohangálni,ha beteg vagyok,mert nálunk órákat kell várni egy igazolásra is.Anyunak mindig szóltam,hogy elértem az x órát,jönni foga levél,ő ezt megértette.

Nem arra biztatlak,hogy lógj,vagy csavarogj a suli helyett,de ha így tudod megoldani a dolgodat,hát tedd, semmi komoly nem lesz belőle.

2010. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk egy óra igazolatlan után is már osztályfőnöki figyelmeztetés jár.
2010. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én szerintem kéreckedj el. bár nálunk 10 óra után megvonják az ösztöndilyat és irnak levelet is a szülönek. 30 orát aki eléri és betöltötte a 18. életévét azt kirugják
2010. okt. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 2 óráért is kaptam osztályfőnökit, pedig a házirendben 4 volt írva ráadásul nem is iratkoztam fel arra a tantárgyra amiért kaptam, de mindig megmagyarázzák. Az hogy kapsz-e érte valamit attól függ hogy az osztályfőnököd mennyire szemét.
2010. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de azt atz igazolatlant nem az ofő dönti el...mivel nem ő tanította
2010. okt. 25. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!