Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin harmadév után már...

Orvosin harmadév után már lehet dolgozni részmunkaidőben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 8. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Hol szeretnél dolgozni?

Én kicsit úgy vagyok vele, hogy aki szeretne valamit csinálni áok mellett (vagy igazából akármilyen suli mellett) akkor azt meg lehet oldani. Mindegy, hogy ez munka vagy sport.

Én személy szerint elsőéves koromtól dolgozom, barátnőm pedig válogatott szinten sportol. Nyilván nem a legkönnyebb, de vannak ennél sokkal rosszabb órarenddel rendelkező szakok, pl akár egytemen belül, etkn ha van ismerős, ahol szintén megoldják a hallgatók a munkát, aki szeretné. Neked kell eldönteni, hogy eün belül dolgoznál vagy kicsit közvetetten pl gyógyszercégnél vagy totál szakmán kívül és aszerint keresni minden szempontnak megfelelő lehetőséget.

Ha szeretnéd akkor mindenféleképpen nézd végig a lehetőségeket és úgy dönts, de szerintem az anyagiak mellett, nagyon sok tapasztalatot is ad egy-egy hely, akkor is ha nem vagy ott sokáig.(se-áok, mostmár negyedév)

2022. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az eün belül hol tudnék dolgozni és mennyiért?

2022. dec. 9. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz betegszállító, segédápoló, esetleg ha olyan akkor mentőzni is tudsz. Fizetés legtöbbször a bértáblához igazított. Nekem egyedül kisebb tapasztalatom van ápolóval, de ott minimum 60 óra kellett egy hónapban, 12 órázva, ezért én inkább olyan helyre váltottam, ami hallgatóbarát és jobban is fizet. Mert azért valljuk be, nem mindig oda osztanak be, ahol neked kényelmes, ebből a szempontból ez nem egy diákmunka. Nekem pl hétfő kötelező volt, diákmunka ebből a szempontból jobb.
2022. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mentőzéssel mennyit lehet megkeresni havonta?
2022. dec. 9. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!