Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetne valahol részmunkaidőbe...

Lehetne valahol részmunkaidőben dolgoznom diákként suli mellett?

Figyelt kérdés

08.10-től 14.15-ig vannak óráim, ez után Én még simán be tudnék vállalni egy 4 órás műszakot, mert sajnos anyagilag nem jól megy most és számlák meg gyűlnek.


17 éves vagyok, ösztöndíj program a sulimban nincs 10k “támogatást”kapunk félévente. Kolis vagyok egyébként, Eger területén belül gondolkodnék a munkával, ha egyáltalán lehetséges.

Mindegy milyen munka egyébként, minden nagyon jól jönne.:(



2022. febr. 7. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Diákszövetkezetbe menj el és regisztrálj. Lehet szülői hozzájárulás is kell, mivel kiskorú vagy még. Ezt majd úgyis mondják.
2022. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én diákmunkát javasolnék, árufeltöltést például, ehhez érdemes helyi diákszövetkezeteket keresned. Sajnos 17 évesen nem dolgozhatsz pénzzel, így egy csomó lehetőség kiesik, ami marad, főleg fizikai. "Rendes" munkahelyre is tudnál persze menni, de azt nem javaslom, egyrészt érettségi és szakképzettség nélkül csak a legalja munkák vannak, másrészt nem fogják figyelembe venni annyira, ha pl témazáróra kell készülni és nem tudsz menni.

A diákmunka előnye, hogy rugalmasabb, hátránya, hogy maga az állás sokkal bizonytalanabb, de egy próbát megér.

2022. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!