Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kedvezményes tanulmányi...

A kedvezményes tanulmányi rend pontosan milyen kedvezményekkel jár?

Figyelt kérdés

Gyógyíthatatlan krónikus beteg vagyok, így engedélyezték számomra az egyetemen a kedvezményes tanrendet. Utánanéztem a TVSZ-ben, és elég homályosan fogalmaznak, főleg hogy a végére azt írták oda, hogy más egyéb kedvezményekben is részesülhetek azok a pár darabon kívül, amit ténylegesen felsorol.


Az érdekelne igazából, hogy sajnos egy tárgyat nem sikerült teljesítenem. Az aláírást nem kaptam meg, így nem mehetek vizsgára és az aláíráspótló sem jött össze. Ilyen esetben járhat nekem bármilyen kedvezmény? Van értelme az oktatónak vagy valakinek írni ezzel kapcsolatban? Esetleg megengedik, hogy még egyszer írjak egy vizsgát az aláírásért?


Nagyon nem akarnék csúszni emiatt, minden más tárgyat sikeresen megcsináltam, csak ezt az egyet nem.



2022. dec. 13. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A tanulmányok teljesítésének feltételeire semmilyen kedvezmény nem adható semmiféle jogcímen!
2022. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!