Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-titan-on tanulok. Volt...

E-titan-on tanulok. Volt kresz vizsgám. 64pontos lett. Most hétfőn megyek megint kresz vizsgára. Remélem mostmár sikerül. Elég durva hogy az etitan ugyanaz mint a vizsga. Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy tanuld meg azt, ami a sikeres vizsgához szükséges. Ez is egyfajta szűrő. A jogosítványt nem véletlenül nem osztogatják úgy, mint a mikulás a szaloncukrot.
2022. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem etitános vizsgán megbukni halál ciki, ha csak unásig ismételgeted a teszteket, akkor is át tudsz menni... a tanulás majd élesben következik.
2022. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek a kettessel. Aki azon nem tud átmenni az a tényleg fullra alkalmatlan alak.


Jó, előfordulhat, hogy elsőre rossz napja van valakinek de ha másodjára sem menne át nem engedném többet próbálkozni.

2022. dec. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Etitán = kresz vizsga kérdések.



Meg kell oldni 20-30 etitános vizsgát hibátlanra aztán el lehet menni vizsgára.

2022. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
71 pontos lett. 😊
2022. dec. 19. 21:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Etitanon egy hete is lett 98 96 90%-os teszt sorozatosan. Csak szerintem elsőre jobban ráparáztam mint kellett volna. Ma elsőként jöttem ki a teremből! Igaz igyis 4 hibapont sajnos. Egy 3pontos volt benne megy egy 1 pontos.
2022. dec. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!