Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » METU gazdasági mesterszak...

METU gazdasági mesterszak (emberi erőforrások tanácsadó) vagy MATE (emberi erőforrások tanácsadó) a színvonvalasabb egyetem?

Figyelt kérdés
ARrra lennék kíváncsi, hogy melyik egyetemen lehet többet tanulni, hol gyakorlatiasabb az oktatás?

2022. dec. 23. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Úgy látom te tetted fel a másik kérdést is.


Nem tudom támogatott vagy önköltésgesre mennél.


METU szerintem irreálisan drága, nem egy nagy hírnevű iskola és még így is többe kerül egy képzés itt mint mondjuk egy EDUTUS-nál ami régebbi iskola.


MATE - Itt nem tudom mennyi a mesterszak, de a bsc az 350eFt ami szintén drága nekem legalábbis.


Ha mindenképp a kettő közül kellene választanod akkor MATE jobb hírnevű, rendes egyetem.

2022. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
A MATE mérföldekkel jobb mint a METU... nem is értem a kérdést. Ha teheted menj oda.
2022. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A MATE jó egyetem, de nem HR-ben. A Metu gazdasági szakok a Heller Farkas Főiskoláig nyúlnak vissza.

Rengeteg Metus HR-es van, tömegével látom őket linkedinen, hülyeséget beszél, aki szerint ez miatt nem fogsz elhelyezkedni, az edutusnak százszor rosszabb hírneve van.

Szerintem ezeken a gazdasági szakokon nagyjából ugyan azt tanítják mindenhol, persze aki teheti menjen Corvinus-ra, de például ha valaki elvégez egy bgf-et, egyáltalán nem garancia, hogy egy zseni lesz egy metushoz vagy egy kodolányishoz képest, sőt, rengeteg gyp-s jár oda is.

Az, hogy mennyire vagy talpraesett, milyen a nyelvtudásod, mennyit gyakornokoskodtál 10000x többet fog számítani.

2022. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!