Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges érettségi után a...

Lehetséges érettségi után a következő évben plusz 1-2 másik tantárgyól érettségit tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehet a kérdést kicsit bonyolultan fogalmaztam meg, de itt igyekszem jobban kifejteni.

Tehát végzős vagyok és májusban fogok érettségizni az alap tárgyakból illetve egy szakmai tárgyból. De sajnos én csak az idén döntöttem el, hogy hova szeretnék menni tovább. Egy olyan egyetemre ahova kell emelt biosz és kémia. Viszont én ezeket a jelenlegi sulimban nem tanultam, így nem tudnék belőlük érettségizni. A kérdésem az lenne, hogy tudnék-e ebből a két tárgyból később vizsgázni, és ha igen, akkor hogyan?



2022. dec. 27. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2022. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár évtizedekkel később is érettségizhetsz más tantárgyakból.
2022. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, de az már fizetős, nem tudom most mennyi de az emelt kb 50 ezer, a közép kevesebb
2022. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen!
2022. dec. 27. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen, nincs is időbeli korlát, akár az érettségi után 50 évvel is tehetsz még érettségit akármilyen tantárgyból.
2022. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!