Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Épületgépész szakma. Megéri...

Épületgépész szakma. Megéri kitanulni? Vagy mást?

Figyelt kérdés
Nem igazán érzem jól magam az egyetemen, 1. félév, szinte semmire nincs időm, ráadásul olyan szak, amit ha elvégeznék kb. az éhenhalásra se lenne elég (földtudományi amúgy). Mostanra elegem lett belőle, így váltanák, szakmára leginkább. Gépészeti, energetikai dolgok mindig is érdekeltek, kiváltképp a fűtésrendszerek. Olyan nagyon jó viszont nem voltam reáltárgyakból (gyenge 3-as matek, fizika), így a mérnöki vonalat elvetettem, talán az épületgépész technikus szakma lenne hozzám illő. De érdemes manapság kitanulni ezt a szakmát? A másik opció a járművek vonala lenne, autószerelő, a járművek is lázba hoznak. A lelkem vágya persze a mérnöki, de nincs kedvem még egy kudarchoz, főképp a rengeteg magoláshoz nincs kedvem, ami a földtudománnyal is együtt jár.
2022. dec. 27. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a matek, fizika nem megy akkor a mérnöki vonalat felejtsd el, nem neked való, minden félév egyszer rosszabb.


Ha jól kitanulod az autószerelőt akkor az nagyszerű lenne, munkád tuti lenne, jól is keresnél. Ha szereted a kocsikat és van is hozzá affinitásod akkor hajrá.

2022. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
váltanák-váltanék. Elnézést, most vettem észre.
2022. dec. 28. 00:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig azt mondják nem nehéz egy mérnöki képzés 😘 ja de..
2022. dec. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!