Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezek közül melyik szakmát...

Ezek közül melyik szakmát érdemes választani?

Figyelt kérdés

Ezek rendes szakmát adnak:


[link]


Ezek pedig csak tanúsítványt:


[link]


Teljesen tanácstalan vagyok. Szakács szakmám van, de abban nem igazán akarok dolgozni. A mostani munkahelyem valószínűleg megfog szűnni, de amúgyis jó lenne lelépni.


Amin gondolgozok: kárpitos, burkoló, épületgépész, elektronikai technikus. De nem tudom mire mennyire van kereslet, gondolom kárpitosra már nem nagyon.


25/F



2021. szept. 1. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Burkoló ( netán Kőműves ), épületgépész . Én csak azért ezek felé hajlanék, mert pár év szakmai tapasztalat után van lehetőség saját lábra állni velük .
2021. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a dszc-ben végeztem idén burkolóin, imádtam! Köszönet Kozák és Molnár tanár uraknak! Kiváló oktatók!
2021. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A suli milyen volt? Mert elég rossz a híre a Povolnynak.

2021. szept. 5. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nappali tagozata szörnyű, az esti, mint írtam kiváló! Én ajánlom, jó suli, fullra felszerelve, fullos gépekkel, mindenféle speciális anyaggal(ragasztó, nagy méretű lapok, üvegburkolatok, stb), vizesvágók, stb. A sulinak igen jó szerződései vannak, és ezért jól felszerelt, az oktatók is jók. Kőművesen is Kozák tanár úr tanít egyébként. Nappalira ne menj, az gáz, ott szinte csak olyanok vannak, akik tanulni se akarnak, meg főképp romák(nem nézem le őket, de a rosszabb fajtából vannak nappalin ott), estin nálunk mindenki tanulni akart, és mindenki jó eredménnyel is végzett.
2021. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem. Estire mennék én is. Végül a szoftvert fejlesztőre és a burkolóra jelentkeztem, de lehet azt mondom majd, hogy inkább a burkolóra mennék.


Voltak ott olyanok, akiknek semmi előképzettségük nem volt? Az a baj, hogy én pl még flex-el sem dolgoztam sokat.

2021. szept. 5. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi előképzettségem, meg még 1-2 ember így volt ezzel. Nem érdeketlt senkit. Megtanultuk a zalapokat, most meg közel mindenki ebben dolgozik, legtöbben maguknak.

Tankönyvet majd vegyél, segít.

2021. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!