Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jo ötlet volt így beirni az...

Jo ötlet volt így beirni az egyetemeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ugye most februárig kell jelentkezni egyetemre. Na most én az egészségügyben szeretnék elhelyezkedni mindenképpen de valami olyan szakmával amit magánban is tudok csinálni. Ezért gondolkodtam a hang beszéd és nyelésterapeutan. Néztem sok videót róla, utána olvastam és nagyon tetszett nekem. Arra gondoltam hogy utana raepitek egy logopédia mestert is, ha ilyet lehet, ha meg nem akkor engem pl az ultrahang is nagyon érdekel, és a szonográfus képzést is szívesen megcsinalnam, ha ez sem akkor persze semmit csak a hang beszéd és nyelésterapeutat mert engem az is nagyon érdekel, elhelyezkedesben és fizetesben nem tudom mennyire jövedelmező, szerintetek?


Vegul azt írtam be első helyre, ha nem indulna, akkor ott van még a diagnosztika analtika és a szülésznő is



2022. dec. 28. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógytorna, dietetikus?
2022. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyogytornara nem lesz elég pontom sajnos, a dietetikat meg kilottem mert orvos ismerősöm lebeszelt róla azzal, hogy borzasztoan telített a szak és nagyon nehéz munkát találni annyian vannak.
2022. dec. 28. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
és esetleg gyógypedagógia?
2022. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azon is nagyon gondolkodok most, fogalmam sincs hogy azt beirjam e, ha esetleg beirom első helyre írjam e vagy maradjon első helyen a terapeuta, gyogypednel is a logopédia érdekelne engem, viszont úgy tudom a hang beszéddel is hasonló leszek, csak inkább a stroke utáni állapotban tudnék segíteni meg ilyenek
2022. dec. 28. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem azt is írd be
2022. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!