Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy állnátok neki tanulni...

Hogy állnátok neki tanulni ezeket?

Figyelt kérdés

Rendkívűl kíváncsi vagyok, és nagyon érdekel a biológia/kémia már régóta-bár én másból érettségizek-, és most beszereztem jó pár könyvet (Mozaikosak 7-12, Mándics féle Biológia könyv, Dr. Fazekas Biológia I, Bánhegyi Gábor Biokémia, plusz még beiratkoztam egy tanfolyamra is Biológiából, és Kémiából :') és most rendkívűl el vagyok veszve, mert mindent elkezdenék egyszerre, viszont akkor még a mostaninál is nagyobb össze-visszaság lenne a fejemben. Hogy állnátok ti ezeknek neki, hogy egymásra épüljenek?



-BÚÉK! :)



2023. jan. 1. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van az oktatási hivatal oldalán pár doksi, pl emelt kémia és biológia érettségi témakörök. Azokon menj végig a könyvek segítségével
2023. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

“BÚÉK”


Bújjel

2023. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mozaikos az alap, mándicsot hozzáolvastam, meg a mozaik 11-12t, ebből együtt egy jegyzet, a többi sztem nem kell


Összes előző érettségi tematikusan megoldva

2023. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
80 feletti lett
2023. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2023. jan. 2. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!