Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elöző évben esti tagozatra...

Elöző évben esti tagozatra jártam és angolból megbuktam. Többiből előre hozottat csináltam meg és most új osztályba kerültem és csak angolra járok be napi 1órát és csak köszönök nekik. Van értelme bejárni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék beilleszkedni?
2023. jan. 5. 15:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van értelme bejárni. Vagy hogyan máshogyan tudnál felkészülni az érettségire?

Beilleszkedni nem biztos, hogy muszáj. Elég, ha máshol megvan a neked való társaság. Így, hogy ilyen keveset találkozol velük ahhoz képest, hogy ők mennyi időt töltenek együtt, eléggé kilógsz a sorból, de nem baj az, hiszen tanulni jársz oda, nem bandázni, nem?

2023. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm!

Igazad van de nincs más bandám se 😪

2023. jan. 6. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor az a bajod... Akkor viszont ne csak köszönj nekik, hanem próbálj megismerkedni a szimpatikusabbakkal. Beszélgess velük, amikor korábban odaérsz, vagy amikor nem rohansz nagyon valahova óra után.
2023. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hagyán de még a jogsi se sikerült 😪

Te hova valosi vagy?

2023. jan. 6. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!