Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az orvosin kötelező a kovid...

Az orvosin kötelező a kovid oltás?

Figyelt kérdés
Idén felvételizek. PTE-ÁOK-ra vagy a DE-ÁOK-ra szeretnék bekerülni, de nem vagyok beoltva. Az lenne a kérdésem, hogy még mindig kötelező az orvosin a vakcina felvétele vagy már módosítottak a szabályon?

2023. jan. 6. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Igen.


Például itt olvashatod a PTE által kiadott orientációs kisokos "Orvosi alkalmassági vizsgálat" című alpontjában, hogy szükséges két oltásnak a megléte.


[link]


Ha nincs meg, akkor megkapod az alkalmatlan véleményt és nem mehetsz vizsgázni, továbbá nem mehetsz el a kórházi gyakorlatokra sem szóval lehetetlen nélküle elvégezni a képzést.

2023. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Mi az a kovid? Előbb helyesen kellene megtanulni írni és utána gondolgkozni azon, hogy orvosira mész.
2023. jan. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
26%
2 kioktató f.f.ej
2023. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
3 gy.k.r
2023. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Én most kezdtem az orvosit Debrecenben és senki nem kérdezte meg, hogy be vagyok e oltva. Azt mondtak az elsős tájékoztatón, hogy amíg a kormány be nem jelenti újra, hogy kötelező az egészségügyben dolgozóknak/tanulóknak, addig az egyetem se kéri.
2023. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Semmi sem kötelező,viszont a mellék?hatások esetén majd viselned kell a döntésed súlyát.
2023. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Debrecen 4.év itt. Úgy magához az órákra járáshoz nem kell, de mikor mész az üzemorvoshoz gyakorlat előtt, ott muszáj már lennie.
2023. jan. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Pécsett biztosan kötelező, nekünk előző év elején meg kellett lennie minimum 2 oltásnak, Szegeden viszont úgy tudom nem kötelező (senki sehol nem kérte tőlük-legalábbis az egyik SZOTEs ismerősöm ezt mondta előzö év végén). A másik kettő orvosiról nem tudok.
2023. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Lepontozhat a sok vakcinahívő,pont nem érdekel.
2023. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
A 7.válasz miért lett lepontozva? Mi rosszat írtam?
2023. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!