Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem tanulok igazán a...

Ha nem tanulok igazán a záróvizsgára, az probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az én szakomon meghatározták, hogy komplex záróvizsgát teszek, amit azt jelenti, hogy megvédem a dolgozatom, válaszolok a szakmai kérdésekre a szakdogával kapcsolatban és van 20 témakör, amiben belekérdezhetnek, ha köze van a dologhoz, de tételhúzás nincs. Na most nekem mind a 20 témakör elég távol áll a szakdolgozatomtól és a szakmai kérdésektől. Ezért nem tudom, hogyha jól prezentálok és válaszolok, akkor belekérdeznek-e témakörbe. Olvasgatom már egy ideje a témaköröket, de nem marad meg semmi és szenvedős az egész. Nem tudom így van-e értelme vagy fókuszáljak inkább a prezentációra. (Ha ez számít, jelest kaptam a szakdolgozatra)

2023. jan. 6. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel belekérdeznek, ugyanis a komplex vizsga minden részére kell jegyet adniuk. Mikor lesz a vizsgád?
2023. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedden, és még mindig alig tudok valamit...
2023. jan. 8. 13:47
 3/8 anonim válasza:
100%
En szerdan megyek, nyugi en is ugy erzem semmit se tudok..
2023. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, na hogy ment?
2023. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet csak piszkos mázlista vagyok, ráadásul egy nagyon szívós tanárt kaptam, de nem kérdeztek bele. :) Nem ösztönöznék senkit arra, hogy rá se nézzen, de ha leírják, hogy nincs tételhúzás, akkor inkább a prezentáció betanulására kell fókuszálni.
2023. jan. 23. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na szuper! :) Véletlen nem BGE-n tanulsz?
2023. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dede BGE :D
2023. jan. 24. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:

:D

Én is hasonló cipőben vagyok, pár nap múlva záróvizsgázok és szintén csak témakörök vannak, viszont az én témám egyikbe se illik bele. Kifejezetten tételhúzás nem lesz. Nem tudom melyik témából készülhetnék, mert ugye csak abba kérdezhetnek bele elvileg, ami a szakdolgozahoz kapcsolódik, de olyan nincs :D

2023. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!