Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Prohuman diákmunka/Prodiák...

Prohuman diákmunka/Prodiák iskolaszövetkezet weboldala másoknak is ilyen szarul működik? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbálok regisztrálni ehhez a diákszövetkezethez, de folyamatosan problémákba ütközöm a weboldalon. A regisztráció már megtörtént, de az adataim kitöltése nem megy.

Beírom a nevem, elmentem, kiírja hogy sikeresen elmentettem és utána átírja a nevem.

Beírom a tajszámom, elmentem, kiírja, hogy sikeresen elmentette és utána nem jeleníti meg. (Ezt legalább 6szor eljátszottam)

Megadom a diákigazolványom információit, befotózom elejét, hátulját. Elmenti. Az elmentett adatoknál csak az igazolvány sorszámát írja ki a lejárati évhez semmit a lejárati hónaphoz 2 db 0-t. (Btw nincs is lejárati hónap a diákomon).

Megvan adva, hogy aktív nappali tagozatos képzésben vagyok, el van mentve; a "dolgozhat diákként?" szakaszhoz a rendszer mégis "Nem"-et ír.

Tudomásom szerint még csak az oldalra regisztráltam a diákszövetkezetbe nem léptem be (nem voltam az irodájukban, nem írtam alá szerződést, nem fizettem semmit), a "diákszövetkezeti tag?" részhez a rendszer mégis "igen"-t rak.



Mi a fene folyik itt? Mit tudok tenni? Hagyjam inkább a francba az egészet?



#weboldal #munka #probléma #diákmunka #prodiák iskolaszövetkezet #prohuman diákmunka
2022. nov. 8. 14:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!