Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogból a Károli tényleg a...

Jogból a Károli tényleg a legkönnyebben elvégezhető?

Figyelt kérdés
Sokan írják itt, hogy az a legkönnyebben elvégezhető jogász szak az országban. Ezt mire alapozzátok? Közhiedelem? Vagy miben merül ez ki? Pl. római jogból ott nincs beugró, csak odamegyek, elmondom az anyagot saját szavaimmal és átmentem vagy mi az, ami miatt könnyebb, mint a többi jogi egyetem? Ezt magyarázza már el valaki.

2023. jan. 7. 14:06
 1/2 anonim válasza:
Pont ezt a kérdést akartam feltenni én is
2023. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Semmire sem alapozzák, 99% nem járt oda ergo nem tud pontos leírást adni. A károlin tanító előadok nagy része több egyetemen tanít pte,ppke,elte szeged stb. Ezt le tudod csekkolni az egyetemi oldalakon. Tantárgyak hasonlóak ahogy a záróvizsga tételek is. Az biztos hogy károlin barátságosak a tanárok, sok a kis csoportos szeminárium, nem szivatnak direkt, de az anyagot ugyanúgy kérik. Általában nappalin 200+ fő kezdi el és 60 körül szoktak végezni, aki nem tanul vagy nem érti a jogot kiesik ott is.
2023. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!