Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen mesterszakra jelentkezz...

Milyen mesterszakra jelentkezzek? Vezetés és szervezés vagy az emberi erőforrás tanácsadó mesterszak a piacképesebb?

Figyelt kérdés
Gazdálkodási és menedzsment alapszakos diplomával rendelkezek, és szeretnék mesterszakra jelentkezni a vezetés és szervezés vagy az emberi erőforrás tanácsadó mesterszak között gondolkozok. Szerintetek melyik a jobb?
2023. jan. 9. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A gazdasági mesterszakok nagyon hasonlóak, de az emberi erőforrás tanácsadó mester kevésbé tömegszak, mint a vezszerv, viszont valamennyire legkorlátozóbb, de ha tudod, hogy jobban vonz a emberi erőforrás téma és abban is szeretnél dolgozni, vagy legalább hasonló környezetben akkor szerintem hasznosabb.
2023. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő elég gyenge sajnos, de a kettő közül egyértelműen a vezszerv éri meg jobban.
2023. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos az alapszakon is csalódtam kicsit mert nem sok hasznos dolgot tanultam, ezért szeretnék olyan mesterszakra ami kicsit hasznosabb, de a pénzügyi és számviteli terület nem igazán érdekel, ezért gondolkoztam ebben a kettőben

2023. jan. 10. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát amúgy őszintén én is Gazdálkodási és menedzsmenten végeztem (Corvinus) és Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mestert csinálok jelenleg (ELTE), viszont eddig minimális új tudást nyújtott számomra.


Illetve tapasztalat alapján, és ismerősöktől is hallom, hogy nem sok mindent érnek a gazdasági mesterek (sajnos), csak jól néz ki az önéltrajzodban.

2023. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!