Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt érettségi témák középszi...

Emelt érettségi témák középszinten???

Figyelt kérdés

A történelemtanárunkkal elkezdtünk ismételni az újított 2004/2005.-ös (2017-től érvényes) követelményrendszer alapján. Ugye, számos téma átkerült ebben a frissített verzióban középről emeltre, ezeket a témákat mindig feladja nekünk átismételni, mivel szerepelhetnek elmondása szerint az írásbeli érettségiben. Tehát, emelt szintű követelmény középszinten, a követelményrendszerrel szembemenve.

Itt vannak a témák:

[link]

Már kétszer említettem ezt neki, mert nem akarom ezt elhinni, hogy ilyet csinálhatnak. Kinek van igaza?



2023. jan. 9. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi, az érettségi egyre gagyibb, nem kell előadni a mártírt.
2023. jan. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdésre a hasznos választ.
2023. jan. 10. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24ben érettségizek és én is kivagyok akadva ne aggódj az új rendszer miatt csak én meg azért mert 24re sok emeltet hoztak le középre. Ami a követelményben van azt kérdezhetik. Mindegy, hogy megtehetik vagy nem. Megteszik. El kell fogadni és aszerint tanulni. Ha valami emeltnek van írva akkor azt csak emeltben fogják kérdezni.

2023. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan szinten elbizonytalanított a tanárom, mintha arról akarna meggyőzni, hogy fiú vagyok...feleslegesen gyakoroltat velünk, ezek szerint, emelt témákat. Minden energiámat, amit tudok, másra forditanék, bioszra, kémiára, ezek mind rengeteg tanulást igényelnek. És ezt mind tudva képes volt a szemembe hazudni.
2023. jan. 11. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Én azt látom, hogy nemcsak mi de a tanárok is eléggé bizonytalanok az új anyagokkal kapcsolatban. Az én töri tanárom nyugdíjból jött vissza óraadónak, nem is tudja mi lesz nekem majd az elvárt tananyag, órákon mi nem is tanulunk hanem az unokáiról mesél, szóval neked még mindig jobb, ha többet tanít, mint nekem, hogy semmit. Szerintem a te tanárod bízik a tapasztalatában és lehet nem akarja elhinni, hogy nem lesz benne. Ez neked valóban idő tekintetében nem túl jó és sokkal több idő lenne a lényeges tanyagokra, ha ezeket nem ismételgetnétek, de még így is több időd van, mint nekem aki nyáron fogja magának megtanítani a négy éves törit😂. Szóval hajrá hajrá! Ne törődj vele az a lényeg, hogy tanulj. Kitartás(:

2023. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is. Végül rájöttünk, hogy neki könnyebb így ismételnie velünk a dolgozatok miatt. Mindig is ugyanazokat kapjuk, mint a töri specesek, ez, gondolom, az ismétlésnél sincs másképp. Arra a 6 évre túl lusta volt új dolgozatokat összeállítani 😃.
2023. jan. 13. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!