Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaphatok rajzból valahogyan...

Kaphatok rajzból valahogyan felmentést?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kiskorom óta analfabéta vagyok rajz terén, de teljesen. Jó, ha egy házat le tudok rajzolni. Egyszerűen egyáltalán nem megy. Az iskolában évek óta a bukás ellen küzdök rajzból, félévkor pedig meg is fogok bukni, azt mondta a tanár. Más tantárgyakból viszont 4-5-ös vagyok.


17/F



2023. jan. 10. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2023. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rajzból nem szoktak valakit megbuktatni azért, mert nem tud rajzolni. Lehet,hogy úgy gondolja a tanár, hogy nem akarsz rajzolni, és nem azt érzékeli, hogy kevés az önbizalmad.
2023. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2!

Elmondtam a tanárnak, amit leírtam a kérdésben is, de annyit mondott hogy ez nem így van, a rajzot csak gyakorolni kell, 90% a, gyakorlás 10% a tudás.

2023. jan. 10. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Megcsinálod az órai feladatokat? Vagy csak firkálsz valamit? Szoktatok kapni házi feladatokat? Megcsinálod azokat is?

Valami oka csak van, hogy ennyire leértékel.

2023. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4!

Megcsinálom, csak sz@r minőségben.

Házi feladatot nem szoktunk kapni.

2023. jan. 11. 10:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig nálad van a felszerelésed?
2023. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele nem fog megbuktatni, blöfföl csak. Ha tényleg minden más tantárgyból 4-5 vagy akkor a tantestület nem fogja engedni neki, hogy megbuktasson mivel a rajz készség tárgy ezért abból egy bukás évismétléssel járna. Azt meg senki se akarja (a rajztanárt leszámítva). Annó ugyanebben a cipőben jártam én is, igaz engem nem fenyegetett a vén szatyor hogy megbuktat. Hányadikos vagy és milyen suliba jársz? Hány éves és ki a tanár? (férfi/nő)
2023. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nyugodtan mehetsz az igazgatóhoz, ezért is van.
2023. febr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!