Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológiát szeretnék...

Pszichológiát szeretnék tanulni.Keso elkezdeni,és ha nem,hogyan kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok,ket éve érettségiztem.Nincsen egy emeltem sem,jelenleg szakmat tanulók felnottkepzesen de nagyon érdekel a pszichológiai.Szegedi vagyok,és itt helyben lenne lehetőség,de fogalmam sincs mit és kit kell megkeresni jelentkezésre.Valaki tud segíteni nekem ebben?
2023. jan. 11. 00:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ha Szegeden szeretnél itt megtalálod a pszichológiát, levelező és nappali formában is.

De mivel (asszem 2023-tól) változ(hat)nak a követelmények, érdemes felhívni a BTK tanulmányi osztályát, hogy az eddigi érettségi követelményeket mennyiben érinti a változás.

Egy biztos, nagyon magas a ponthatár (minden pszichó szakon).

[link]

2023. jan. 11. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!