Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szent Margit Gimnázium iskola...

Szent Margit Gimnázium iskola pszichológus?

Figyelt kérdés

Voltatok e már nála/gondolkoztok e hogy mentek? Mennyire tartja be a titoktartás főleg szülőknél? Mennyire volt megértő, együtt működő, mik a tapasztalatok?

Előre is köszönök minden infót!



2023. jan. 4. 00:53
 1/4 anonim válasza:
90%

Mint minden pszichológus, csak azt mondhatja el a szüleidnek, ha magadra vagy másra veszélyt jelentesz. Mást nem. (Értsd ez alatt: Drog, alkohol, önbántalmazás, aggresszív viselkedés mások felé, ilyenek.)

Egyébként nem éri meg iskolapszichológushoz járni, előbb-utóbb úgyis elküld a lakóhelyedhez legközelebb lévő államilag támogatotthoz. Egyébként talán akkor megéri, ha iskolai gondjaid vannak. Vagy durvább?

2023. jan. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Első vagyok, az utolsó kérdésre természetesen nem kell válaszolnod, vagy ha szeretnél írhatsz privátot, segítek, ha tudok. :)
2023. jan. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudom hogy jogilag csak ilyen jellegű dolgokat oszthat meg viszont sokszor hallottam, főleg iskolapszichológusnál, hogy ezt nem mindig tartják be. Igazából magánéleti dolgokról lenne szó, viszont szeretném minél feltűnésmentesebben mert nem akarom hogy ez legyen a téma barátaimmal, főleg családommal
2023. jan. 5. 00:15
 4/4 anonim válasza:
A szüleidet mindenképp értesíteni fogják, az első alkalom után. De nem feltétlenül fogja elmondani nekik, hogy mi a problémád. Természetesen pár alkalom után behívatják a szüleid, mert ha magánéleti probléma, akkor csak velük együtt lehet megoldani. Ne érdekeljen, hogy mit gondolnak a rólad, a barátaid megfognak érteni, a többi nem számít.
2023. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!