Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy kevésbé jó az a tanár, akinek nincs gyereke?

Figyelt kérdés
A minap láttam egy szülői csoportban, hogy azért nem szívesen bíznák a gyerekeiket egy olyan tanárra, akinek nincs gyereke, mert az kevésbé jó, ha nincs saját gyereke? Szerintetek ez tényleg ennyire fontos? Tényleg nem lehet az jó pedagógus, akinek nincs gyereke?
2023. jan. 13. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mert korlátoltak és buták.
2023. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
(Mármint azok, akik ezt mondják.)
2023. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos. A tanár tanít, a szülő meg neveljen.
2023. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. annyi az összefüggés, mintha azt mondanád, hogy biztos jobb az az állatorvos, amelyiknek otthon van háziállata... Vagy az biztos jobb autószerelő, akinek otthon van saját autója.


Kezdő tanárként egyébként engem is idegesítettek ezzel szülők, emlékszem, amikor először voltam osztályfőnök, akkor odajöttek és ezt kérdezgették. Nagyon megalázó és sértő kérdés, de őszintén szólva az ilyen embert komolyan sem tudom venni. Ha elvégeztem egy egyetemet, akkor a nevelésnek a diplomás szakembere vagyok, nem értem, hogy jön ide a magánéletem.


Ha egyeseknek az a "jó pedagógus" mércéje, hogy az illetőnek hány gyereke van, akkor lehet menni a sarki posta elé, ahol a brazilok szoktak hangoskova várakozni 5 pulyával a segélyre, és akkor válasszanak egy ilyet maguknak, hogy az nevelje a gyereküket, ha már a diplomás tanárral szemben ilyen kifogásuk van...

2023. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!