Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan informatikai képzés...

Van olyan informatikai képzés aminek nincs előfeltétele?

Figyelt kérdés

Tudom népszerű ágazat, emiatt gokdolkozom az ilyen irányú lehetőségeken. Érettségiztem középfokon informatikából, ami nagyon alap semmiség volt.

Azóta sose férek a géphez mert mindig az aktuális velem élő férfiak segge odanőtt. Úgyhogy mondhatjuk hogy semennyit nem haladtam úgy 15 éve.

A kérdésem lényege az lenne hogy van olyan képzés aminek van értelme és nem elvárás hogy hobbi szinten programozzak 10 éve meg hasonlók, hanem 0-ról tanítanak meg az adott dologra?


2023. jan. 15. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb bootcamp ilyen, illetve a FOSZK és az egyetemi szint.

Vagy veszel Udemyn egy kurzust 10-15 euróért és elkezded azzal.

2023. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Tehát 15 éve nem telt saját gépre? Gondolom mennyire érdekelhet az informatika...!
2023. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdd a Youtube-on tök ingyen és ha jól megy és tényleg tetszik, akkor gondolkodj csak folytatásban: https://www.youtube.com/playlist?list=PL1WwhU4dv6tG8C8aGca5I..
2023. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!