Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adhat egy tanár félévkor...

Adhat egy tanár félévkor kettest 3.64 es áltagra mert az ő általa tanított másik tantárgyból 2.30 ra állok?

Figyelt kérdés

Az eggyik tanár a sulinkba 2 tantárgyat tanít ( föci kémia)

Kémiából 2.30 ra állok föciből meg 3.64 re. Azt mondta h félévkor mind föciből mint kémiából kettes leszek.


Azt mondtam neki h a kémiát értem h abból miért leszek kettes de hogy föciből miért az nem. Erre azt mondta h ő figyelembe veszi mindkét tantárgyat és az alapján ad egy jegyet. A házirend szerint 4.60 tól köteles megadni a tanár az ötöst. 4.50-4.60 között pedig eldöntheti.


Tehát elvileg kémiából kettes lennék föciből meg négyes de ő azt mondta h mindkettőből kettes leszek.


Megteheti ezt?



2023. jan. 16. 17:30
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
30%
A témazárók milyenek lettek? Mert azok nagyobb súllyal kerülnek beszámításba, mint egy sima röpdoga.
2023. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mindkét tz hármas lett föciből. Csináltam szorgalmikat és kiselőadást a jobb jegyért és tessék. Erre JOGILAG nem adhat kettest.
2023. jan. 16. 17:36
 3/27 anonim válasza:
14%
Ne haragudj, de ha mindkét témazáród hármas lett, akkor én sem adnék jobbat. A röpdogák, előadások csak a témazáróra való felkészülést szolgálják. Arra vannak, hogy ne a témazáró előtti napon akarjál mindent megtanulni, hanem közbe is tanuljad az anyagot. Arra akarnak motiválni, hogy folyamatosan tanuljál, ne pedig a témazáró előtt vágjál be egy nagy adag ismeretet, amit aztán gyorsan el is felejtesz, hanem rendszeresen tanulj. A témazárók a mérvadók.
2023. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem panaszold be az igazgatónál, így nem bánhat el veled, szerintem kifogott
2023. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
87%
Utolsó senkit nem érdekel ez a butaság, osztályzáskor az átlag számít, ha valaki 3,64re áll hogy a fenébe kaphat kettest, egy teljesen másik tantárgyból. Itt egész egyszerűen a tanár nem normális, és teljesen jogtalanul jár el. Soha még csak nem is hallottam ilyet, és nálunk sem fordult elő, mindenki az átlaga alapján kapott félévi jegyet. Még ha hármast adna azt mondom oké, mert mondjuk sok rossz jegye van, de bakker 3,64re kettest adni.
2023. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

3as, olvasd már el mégegyszer a kérdést. 3.6 az átlaga, 3asok lettek a témazárói és KETTEST akar adni neki a tanár.


Tök indokolatlan. Bizonyos esetekben megvan az, hogy a két jegy közül inkább lefelé kerekít, akár még 3.6-ot is, de nem másfél jeggyel:D

Jelezd ofőnek. Az igazgatónak hiába mondod, az ofő az aki ebben el tud járni.

2023. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%
Utolsó alatt a 3as válaszolót értettem akkor éppen az ő válasza volt az.
2023. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Vannak ilyen elmebeteg szadista tanárok, én biztos nem hagynám hogy tönkre tegye az életem egy ilyen tanár, szólnék szüleimnek és az igazgatónak is hogy visszaélt a hatalmával.

Elsőnem mond el édesapádnak és édesanyádnak, aztán menjetek az igazgatóhoz hogy képzeli ezt a tanár hogy 2 jeggyel lehúz.

Nem normális ez az ember. Ki kellene rúgatni

2023. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
80%
O.K. Tényleg félreolvastam. Elnézést. 3,6-re két 3-as témazáróval kettest adni tényleg g*ciség. Igazgatóhoz vagy osztályfőnökhöz kellene fordulni. Elnézést még egyszer. :)
2023. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
61%
Azért az élet tönkretételétől elég messze áll:D Ne essünk már túlzásokba..
2023. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!