Szerintetek is elég egy tantárgyból emelteznem?

Figyelt kérdés
Történelem és földrajz szakos tanárnak készülök. Egyelőre egy előrehozott középszintű földrajz érettségit írtam meg. Én azt hittem hogy majd töriből és föciből is emelteznem kell majd. Ezért azt terveztem hogy majd jövőre föciből szintemelőzök. De nem rég azt láttam a felvi.hu-n hogy elég csak egy tantárgyból emelteznem. Hogyha ez tényleg így van akkor én csak töriből emelteznék. De nem bízok magamban és azóta egyszerűen nem találom a felvi.hu-n se ezt ahhol ez írva volt.

2021. máj. 17. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Tanár szakon mindenhol elég 1 emelt.
2021. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökéletesen elég. Ha egyébként másból (nyelvvizsga vagy akármi) megvan a maradék 50 pluszpont, akkor meg pláne.

Ne görcsölj! És nyilván válaszd azt, amelyik jobban megy/közelebb áll a szívedhez.

2021. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy valószínűséggel lenne elég pontod, akkor persze, felesleges törnöd magad.
2021. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!