Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Puskázással avagy csalással...

Puskázással avagy csalással elvégezni egy tanfolyamot és még a bizonyítványt is bezsebelni 0 tanulással. Lehetséges?!

Figyelt kérdés

Egy felnőttképzésben vettem részt,munka mellett.

Nem voltunk túl sokan,sokan leperegtek a szűrő teszteken.

Ám mégis volt egy osztálytárs,aki kitűnt kozülünk.

Már a gyülekezés során felfigyeltem rá,valamiert kitűnt.

Emlékszem majdnem mindenkit végigkérdezett keresztkerdésekkel hogy eldöntse kimellé erdemes ülnie (utólag raktam ossze a képet mire ment ki ez a kerdezgetés)

Elkezdődött a teszt írás,termeszetesen leült oda ahol az eszesebbek ültek.

Elkezdte a melletelevorol masolni. Magától ugy lattam semmit se tudott volna.


Behivtak azokat az embereket akik felvetelt nyertek a tanfolyamra.

Lass csodat Ő ottvolt.

Másolással sikerult neki.


A tanfolyam alatt voltak modulzarok amiket vegig puskázott,lattam,mogotte ultem.

Már kivancsian vartam mar hogy így hogy akar majd szóbeli es irasbeli vizsgat tenni....

Az irasbelit kipuskázta !

Meglett neki!

A szobelin is puskázott,mar alig akartam elhinni,kicsit mar ideges is voltam mert én meg tanultam feszt !

Szobelin hogy puskázott?!

3 an voltunk bent plusz a vizsgaztatók.

A harisnyájába volt a telefon betéve ,onnan kiirt mindent,aztan a vizsgaztatoknak csak felolvasta.

Kerdeztek tole pluszba

Azokra nem tudott valaszolni,1 re se !


Vegul megkapta a bizit mindenki

Ő IS es 4 est kapott 🤷‍♀️🤷‍♀️


Ti erre hogyan reagáltatok volna?

Hogy a fenébe tudott végig így csalni?! 🤷‍♀️



2023. jan. 17. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak gerinctelen...
2023. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, szerintem ehhez is tehetség kell. A szakmájában nem lesz kiemelkedő, de van, ahol pont az ilyen képességekre van szükség.
2023. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmi közöd hozzá, hogy másnak hogy lett meg.
2023. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ti erre hogyan reagáltatok volna?"


Sehogy. Örültem volna a saját sikeres vizsgámnak és ennyi.

2023. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Jól írsz. Ha írnál könyvet, sokan elolvasnák ;) Én pl kíváncsi vagyok, hogy mi lett a főhőssel. Kapott e munkát a szakmájában, tud-e ott boldogulni? Vagy ott is olyanok mellé ül akik tudnak? Vajon kínál-e a kollégáknak a segítségért cserébe testi szolgáltatást?
2023. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azért meg tudom érteni azokat, akik becsületes munkával, küszködve jutnak el oda, ahova mások csak inkorrekt módszerrel. Tudom, menníire demotiváló tud lenni éveken keresztül azt látni, hogy nincs értelme becsületesnek maradni, ha egyszer simlisnek áll a világ és soha nem kapja meg a megérdemelt "jutalmát".

1-1 alkalommal szemet lehet hunyni, de folyamatosan ezt tapasztalni... Könnyű kézlegyintve azt mondani, hogy nem a te dolgod... De ez nem így működik.


Sajnos a mai oktatási rendszer egyre inkább ezekre a simlis megoldásokra alapul. Soha senkit nem lehet megbuktatni, mert akkor romlik a suli statja. Illúzióba kell kergetni mindenkit, mígnem az egész intézmény, később az egész ország egy nagy hazugsággá módosul...


Megértem és átlátom ezeket...

2023. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ti erre hogyan reagáltatok volna?"


Sehogy. A piac majd eldönti. Ha nem tud érdemben elhelyezkedni, akkor lám, nem érte meg puskázni. Ha pedig el tud helyezkedni, akár a kapcsolatai, akár a képességei, akár más miatt, akkor pedig teljesen igaza volt, én se öltem volna ebbe bele ennél több munkát.

2023. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
100%
Ő dolga. A munkához szükséges tudást, majd gyakorlatban szerzi meg.
2023. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Helyes, egyetemen én is csalok ahol csak tudok. Kár hogy mérnökin nem lehet sokat érdemben, ha nem érted úgyis megbuksz
2023. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!