Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügyi és számviteli ügyinté...

Pénzügyi és számviteli ügyintéző tanfolyamot nehéz elvégezni? A bizonyítvány megszerzése után elhelyezkedései lehetőségek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0.
2013. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több ezren szereznek évente diplomát pénzügy és számvitel szakon. És közülük sem biztos hogy mindenki talál munkát a szakmáján belül azonnal. Ezeknek az ügyintéző képzéseknek szerintem nem sok értelme van. Ha szerencséd van találsz vele munkát, de ha nincs meg nem. Én a környezetemben mind a kettőre láttam/hallottam példát. Úgyhogy amennyire ezt az ügyintéző képzéseket reklámozzák, annyira nem éri meg kockáztatni.
2013. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb a "banki ügyintéző"
2013. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van pénzügy-számviteli ügyintéző szakmám, könyvelőirodákban el lehet vele helyezkedni ha jó vagy, igaz nem adnak sok fizetést....meg nem is jók az esélyek. De ha esetleg tovább akarsz tanulni, akkor alapozónak nem rossz. :)

2013. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van már egy diplomám, csak olyan szakon, amivel nem lehet tudok elhelyezkedni. Pedig "elvileg" szükség van arra a szakmára. Váltani akarok, tavasz végén megszereztem a TB és bérügyi szakelőadó bizonyítványt, és szeretnék továbbtanulni gazdasági szakon. Alapozónak szánom én is az ügyintézőt, és remélem a két OKJ-val munka is lesz.
2013. júl. 14. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!