Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet/kell egy matemati...

Hogyan lehet/kell egy matematika könyv tartalmát megfejteni?

Figyelt kérdés
Megvan az Obádovics J. Gyula könyv, kinyitottam, de a tartalma nagyon kínai, nehezen emészthető, + gyakorlófeladatok alig vannak benne. Állítólag ez a könyv jó, ha matekot akar az ember tanulni, de én sok hasznát nem tudom neki venni...

2023. jan. 20. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
alapokat előtte el kell sajátítani. lehet, nem tartasz ott tudásban, amit a könyv már eleve feltételez
2023. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D-Mano ***** válasza:
Milyen anyagrészekhez használod az Obádovics könyvet?
2023. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 Az Obádovics konkrétan a legalapabb dolgoktól indul el:D de igen, ha valaki nem matekos, annak könyv nem fog segíteni, mindegy hogyan írod meg.


Pontozzatok le, de a könyvek sz*rt sem érnek és Obádovics is ugyan így jelentéktelen könyv, HA nem vagy matekos vagy jó matekból. Akinek szüksége lenne segítségre, annak egy könyv soha nem fog tudni. Ott az internet, 100000x jobban elmagyaráznak mindent, egyszerűen nevetséges, hogy Obádovics könyvét a szentgrálnak tekintjük. Nekem persze az, de attól még egy átlagos diáknak haszontalan.

Igen, én is jobban szeretek tanulni könyvekből, de alk mat msc-n ez már nem meglepő:D de annó utáltam a könyveket és Obádovicsé se segített semmit... Netről tanultam eleinte amire szükségem volt, aztán ez bsc alatt változott.

2023. jan. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D-Mano ***** válasza:

3-as,

Én is hamar átváltottam Obádovicsról mateking.hu-ra és Dániel Horváth youtube csatornájára...

Volt 1-2 lecke, amik nem voltak ott, azokhoz meg általában beírtam a google-be angolul, hogy XY matek téma for dummies.

2023. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdd az elején.
2023. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!